środa, 29 lipca 2015

PILOMAX - pielęgnacja | włosy ciemne farbowane

Małe pojemności kosmetyków są świetną alternatywą na wyjazd. Właśnie takie dwa produkty biorę dziś pod lupę. Czy sprawdziły się podczas tygodniowych wakacji w Ełku? Zapraszam na krótką recenzję szamponu i odżywki Pilomax.

Duet w podróży sprawdza się poprawnie - małe, 70ml pojemności mieszczą się w niedużej kosmetyczce i starczają na długi pobyt - po tygodniu kosmetyków nadal jest w tubach sporo (stosowane codziennie)! A jak działanie? Szampon i odżywka dedykowane są włosom farbowanym ciemnym. Włosy mam ciemne, jednak nie farbowałam ich ponad 1,5 roku.. Przypuśćmy więc, że są naturalne (prawie na całej długości).

Szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych ciemnych
Szampon o bardzo przyjemnym, ziołowym zapachu. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Ładnie się pieni i nie ma żadnego problemu z jego spłukaniem. Robi wszystko, czego oczekuję od szamponu. Produkt nie zawiera parabenów, silikonów ani SLSów.

Odżywka do włosów farbowanych ciemnych do stosowania po każdym myciu
Odżywka 1-3minutowa. Doskonała pod prysznic. Wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Przyjemnie pachnie. Zawiera keratynę i skrzyp polny. Świetnie się spłukuje i nie obciąża włosów (moje mają skłonność do przetłuszczania się). Podobnie jak szampon nie zawiera parabenów, silikonów ani SLSów.
Podsumowując - duet, któremu warto się przyjrzeć. Z pewnością spodoba się przeciwniczkom parabenów. Pojemności idealne na wakacyjny wyjazd - nawet dłuższy. Lubię i polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...