piątek, 28 lutego 2014

Agu lubi, czyli niekosmetyczni ulubieńcy lutego

Witajcie!
Dziś kolejny wpis z serii Agu lubi, który zapoczątkowałam w zeszłym miesiącu. Co nowego? Szczerze mówiąc niewiele, szczególnie, że nie pojawi się propozycja książkowa. Postaram się nadrobić w marcu, może wpadnie mi w łapki jakaś ciekawa powieść ;)

1) Muzyka


W tym miesiącu królował zespół Romantycy Lekkich Obyczajów - olsztyński duet Damiana Lange i Adama Millera, założony w marcu 2011 roku. Jeżeli chodzi o rodzaj muzyki, jest to mieszanka folku, popu i piosenki kabaretowej.

Poniższa piosenka, Ziemia Planeta Ludzi, promuje najnowszą płytę "Kosmos dla Mas". 11 kwietnia w olsztyńskim klubie Amnezja odbędzie się koncert Romantyków. Oczywiście nie może mnie zabraknąć, nie mogę się już doczekać!2) Film

W tym miesiącu nie oglądałam zbyt dużo filmów, ale postanowiłam podzielić się z Wami dwiema polskimi produkcjami.


Pierwsza z nich to Żółty Szalik. Film z serii "Święta polskie". Janusz Gajos wcielił się w postać szanowanego dyrektora firmy, który od wielu lat zmaga się z nałogiem alkoholizmu.Drugim filmem jest Supermarket. Opowiada o pracy ochrony w sklepie, Thriller, nie jest kolejnym cukierkowym wytworem z Borysem Szycem. To co bardzo mi się spodobało, to gra Wojciecha Zielińskiego, którego obecnie możemy oglądać w Lekarzach jako pierdołę Ordę. Kawał dobrej roboty!To by było na tyle. Luty był w miarę spokojnym miesiącem, a pod koniec mile zaskoczył nas wiosenną, piękną pogodą. Agu lubi!

Pozdrawiam :) Do następnego!

1 komentarz:

  1. mi właśnie ładuje się Labirynt do obejrzenia, ciekawa byłam bardzo tego filmu już od dłuższego czasu

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...