niedziela, 26 listopada 2017

PROVOCATER FIND ME - kolekcja jesień/zima 2017/18

Idealne kolory paznokci na sezon jesień/zima? Od razu kojarzą mi się odcienie ciemne - śliwka, bordo, ciemne róże, z drugiej strony jasne beże i odcienie nude. Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Provocater FindMe idealnie wpisuje się w moje oczekiwania. Zaskoczył mnie tutaj jeden odcień, ale o nim za chwilę...Dlaczego FindMe? Każdy odcień znajduje swój odcień w innym miejscu na ziemi, na przykład Midnight in Tokio, czy Lavender Provence
Kolorów w kolekcji jest 9. Każdy wyjątkowy, każdy przepiękny. Przyjrzyjmy się im z bliska. Postaram się o każdym odcieniu napisać kilka słów.


103 FRENCH QUARTER - jasny, rozbielony róż delikatnie wpadający w fiolet

104 LAVENDER PROVENCE - jasny, lawendowy fiolet, w którym możemy doszukać się domieszki szarości

105 BROADWAY MUSICAL - intensywny, cukierkowy róż w stylu Barbie


106 EVENING IN MEDIOLAN - kolor ciemnego, malinowego różu z domieszką czerwieni

107 ROMAN GRAPES - bardzo zbliżony do poprzednika, jednak z domieszką fioletu

108 MIDNIGHT IN TOKIO - przepiękna ciemna śliwka, obecnie gości na moich paznokciach i wzbudza zachwyt innych kobiet


109 GREEN STOCKHOLM - to jest właśnie to zaskoczenie, o którym mówiłam wcześniej; kolor jest przepiękny i bardzo nieoczywisty, trochę choinkowy - z dodatkiem złota będzie idealny na okres świąteczny - ideał jak się patrzy zarówno w macie jak i błysku

110 SPANISH FLAMENCO - klasyczna, głęboka czerwień - idealna dla każdej kobiety na każdą okazję

111 EVENING IN MOSCOW - bardzo ciemna mieszanka brązu z odrobiną czerwieni


Oprócz kolekcji przepięknych kolorów, Provocater wypuścił też kolejną nowość - TOP MATT no wipe. Top matujący, jak widać powyżej zmienia oblicze manicure. Przyzwyczajona do błyszczącego wykończenia hybryd, trudno mi było zaakceptować mat. Warto jednak spróbować. Nie daje to typowego suchego matu - paznokcie są w odczuciu jakby lekko gumowane, satynowe. Mat się nie ściera, więc można długo cieszyć się idealnym wykończeniem.


Oprócz nowości kolorystycznych i topu, marka postawiła na zmianę pędzelka. Ten nowy idealnie nadaje się dla posiadaczek krótszej płytki paznokcia. Pędzelek jest mniejszy, dzięki czemu wygodniej się maluje. Dobra decyzja! Sama na początku miałam trudności z poprzednimi pędzelkami (musiałam się nauczyć nimi pracować).

108 Midnight in Tokio / 103 French Quarter + 104 Lavender Provence (mat)

Jakość lakierów - bez zmian - genialna. Ciemne kolory potrzebują zaledwie jednej warstwy do idealnego krycia. Te jaśniejsze - dwie. 

Znacie hybrydy Provocater? Ja je uwielbiam i zawsze polecam :)*Nazwy kolorów są jednocześnie hiperłączem. Klikajcie, a przeniesie Was na stronę konkretnego odcienia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...