niedziela, 15 lutego 2015

JARDINS DE PROVENCE | Body Scrub | vanilla & argan


Peeling do ciałaunikatowy kosmetyk o gęstej konsystencji i uwodzicielskim, orientalnym zapachu wanilii i arganu został stworzony do codziennej pielęgnacji i mycia ciała. Starannie dobrana receptura doskonale myje i nawilża skórę, nie powodując jej przesuszenia. Drobinki peelingujące usuwają zanieczyszczenia i zrogowaciałe komórki naskórka znacząco poprawiając wygląd skóry. Regularne stosowanie optymalnie odżywia skórę, poprawia jej elastyczność i czyni ją aksamitnie gładką.


Cena/Pojemność: 10zł/200ml (kupiłam już w promocji - za 8zł)

Dostępność:  Biedronka

Opakowanie:  Plastikowy słoiczek z metalową nakrętką. Proste, całkiem elegancko wyglądające etykiety z logo, ze składem i opisem kosmetyku

Kolor/Zapach:  Żółty scrub, waniliowo-arganowy. Po pierwszym powąchaniu poczułam serek Danio, jednak przy aplikacji kosmetyku, uwalnia arganową woń.

Konsystencja: Całkiem gęsta, treściwa, nie spływa, ostre drobiny

Działanie/Efekt: Peeling dobrze zdziera,  skóra po użyciu jest miękka, gładka i miła w dotyku. Ostre drobiny dają przyjemne uczucie drapania ciała. Cukier rozpuszcza się całkowicie.  Peeling natłuszcza (PARAFINA) pozostawiając na skórze powłoczkę.


Mam mieszane uczucia. Z jednej strony kosmetyk całkiem przyjemny, z drugiej strony parafina i... PARABENY.. Zostaje absolutnie zdyskwalifikowany. A szkoda, bo z takim zapachem i drapaniem mógłby wejść na podium moich ulubionych peelingów.
Jestem zdecydowanie na NIE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...