wtorek, 18 marca 2014

Best Women's Day Ever...

... czyli relacja ze spotkania blogerek w Olsztynie :)

8 marca odbyło się trzecie spotkanie Blogerek z Warmii i Mazur. Trzecie w którym uczestniczyłam (ba, Agu stała bywalczyni!). Zapraszam na relację!


Czas: 12:00 Miejsce Awangarda Bis. Niestety! Lokal, mimo że miał miły wystrój, wcale nie przywitał nas z otwartymi ramionami (jak było na dwóch poprzednich spotkaniach). Mianowicie 'pani szefowa' nie wywiązała się z umowy, jaką zawarła z Kasią, pokazała swój nieprofesjonalizm, ba - nie bałabym się również użyć słowa CHAMSTWO. Potraktowano nas jak intruzów, więc szybko zmieniłyśmy lokalizację. Moja noga więcej nie postanie w Awangardzie Bis w Olsztynie.

Niemniej jednak, posiedziałyśmy chwilę w owym lokalu, ponieważ CosmOla robiła pokaz makijażu. Udzielała cennych wskazówek, jak poprawnie wykonywać makijaż. Wyszło jej bosko, a modelka była - jak widać zadowolona :)
Po pokazie, wspólnie zdecydowałyśmy, aby zmienić lokal. Dzięki znajomościom Kolorowanki, mogłyśmy się ewakuować do pobliskiej kawiarni Glamour. Nie było najmniejszego problemu, by zamówić catering, więc zdecydowałyśmy się na zamówienie w Sphinxie, który był nieopodal.  Plotkom i ploteczkom nie było końca. Niestety, po kilku godzinach, zaczęło nas ubywać, aż jako ostatnie opuściłyśmy Glamour. Szkoda, że tak krótko (czas z tymi babami leciał niesamowicie szybko!), do następnego! :)

Kilka zdjęć:

Tulankowe prezenty dla mnie i Agaty :)
 
Serdeczne podziękowania należą się naszej głównej organizatorce - Kasi, oraz naszym wspaniałym sponsorom, którzy umilili nam spotkanie cudnymi podarunkami :)


www.wgroszki.pl
http://ewaija.pl
www.dax.com.pl
www.liley.pl
www.eveline.eu
www.soraya.pl
www.miraculum.pl
http://oillan.pl
www.pilomax.pl
www.lemaxkosmetyki.pl
www.tulanki.pl
http://kolor-owanka.blogspot.com
www.coloris.biz
www.cosmeticservice.pl

Oraz gorące podziękowania fotografce i kamerzyście:
http://dorotachojnacka.blogspot.com
http://utrwalwspomnienia.pl
Na koniec przedstawiam krótki filmik- reportaż o spotkaniu :)Do usłyszenia!

9 komentarzy:

 1. Ajj, Ty to już jesteś wprawiona uczestniczka :) Mam nadzieje, że na następnym spotkaniu będę Cię mogła lepiej poznać! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zazdroszczę:) NIESTETY NIE WIEDZIAŁAM A SZKODA :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Noo nieźle, widać że działo się :) Zazdroszczę ;) Ja dopiero zaczynam blogowanie, zajrzyj do mnie w wolnej chwili :) ruda-dziewczynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mimo małych problemów - udało się i było doskonale :)

   Usuń
 4. Widać, że fajna "ekipa" aż mi szkoda, że jestem tak daleko;) Chętnie bym się wybrała na takie spotkanie! Pozdrawiam i zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 5. wow! wygląda na to że było super ; )

  http://gotta-dash.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...