niedziela, 22 maja 2016

Spotkanie Blogerek w Olsztynie - 14.05.2016 - relacja

Witajcie! 
Nadszedł w końcu czas, kiedy mogę podzielić się z Wami relacją ze Spotkania Blogerek, które odbyło się w sobotę 14 maja w restauracji U Artystów w Olsztynie. Za całe zamieszanie odpowiedzialne są Natalia oraz Kamila. Dziękuję dziewczyny za wspaniałą organizację! :* 

Na miejscu byłam znacznie wcześniej, niż przewidywał to harmonogram - chciałam pomóc dziewczynom, które i tak były po łokcie zarobione - pięknie przygotowały miejsce, każda z Nas dostała własną jabłuszkową winietę - genialny pomysł :)


Wybiła godzina 13 - spotkanie rozpoczęło się oficjalnie. Na początku każda z Nas opowiedziała kilka słów o sobie i o swoim blogu/kanale YouTube. W większości znałyśmy się z wcześniejszych spotkań, jednak pojawiły się także nowe twarze.

od lewej: Wiola, Dorota, Asia
Po przedstawieniu się miałyśmy kilka chwil na plotki i ploteczki. Niedługo potem pojawił się gość - pani Sylwia z Optima Plus. Firma specjalizuje się w produkcji (i sprzedaży) olejków eterycznych. Pani Sylwia opowiedziała nam o właściwościach wielu wariantów zapachowych. Dowiedziałam się o działaniach olejków, o których nie miałam pojęcia! Na pewno przyjrzę się im bliżej. 


Każda z nas dostała do przetestowania dwa olejki (o tym już wkrótce). Pani Sylwia niestety nie została z nami dłużej - podziękowałyśmy jej za przybycie słoikiem pełnym słodkości :)

Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie przez Roksanę marki Cera Plus. Miałyśmy cały karton kosmetyków do powąchania i pomacania, dodatkowo każda z nas otrzymała dwa pełnowymiarowe kosmetyki do przetestowania.Po prezentacji Roksany przyszedł czas na obiad - zdecydowałam się na coś małego - kiedy emocje są duże - mogłabym nic nie jeść. Wybór padł na carpaccio z jelenia. Uwielbiam dziczyznę - nie zawiodłam się. Niestety nie mam zdjęcia potrawy.


Będąc w temacie jedzenia i picia - miałyśmy okazję pochrupać paluszki od Stema Polska - pyszne miodowo-orzechowe, bardzo twarde i chrupiące. Bez E! Dzięki Tłoczni Maurer mogłyśmy wznieść zdrowy toast sokiem jabłkowym. Na zdrowie!Ponownie ploteczki, rozmowy o kosmetykach - to co lubimy najbardziej. Błogą rozrywkę przerwała kolejna niespodzianka - KWIATY. Chyba każda kobieta lubi dostawać kwiaty - my dostałyśmy bukiety - po 7 róż każdy. Piękne, żywe kwiaty - stały u mnie dokładnie tydzień. Piękny prezent od międzynarodowej kwiaciarni internetowej FloraQueen. Dziękujemy <3


Dzięki uprzejmości firm sponsorujących spotkanie dostałyśmy morze upominków. Co i od kogo - dowiecie się już w środę wieczorem.

Oprócz zasilenia naszych zbiorów kosmetycznych - organizatorki zadbały też o słabsze stworzenia - wsparłyśmy Schronisko Cztery Łapy w Szczytnie. Każda z nas przyniosła coś od siebie. Dodatkowo zorganizowana była zbiórka - każda, która dołożyła swoją cegiełkę otrzymała upominek dodatkowy.


Nie tylko my wsparłyśmy schronisko. Pomogli nam w tym także sponsorzy spotkania. Malina Crafts podarowała psiakom piękne chusty, E-pies karton naturalnych gryzaków. Cel spotkania szczytny, więc schronisko w Szczytnie wzbogaciło się o sporą ilość potrzebnych rzeczy:

zdjęcie zapożyczone ze strony schroniska na Facebooku
Podczas spotkania zdjęcia robiła Sylwia Zera, która dała radę mimo paskudnych warunków do robienia fotek - ciemna, mała piwniczka. Brawo Ty! Dziękujemy :)

Spotkanie trwało kilka godzin, jednak minęło w mgnieniu oka. Spotkania blogerek to nie tylko "nachapanie się za darmo, próżne dziewuchy i kosmetyki" ale i szczytny cel - wspieramy zwierzęta. Dziękuję firmom wspierającym. Jesteście wielcy! :)
Dziękuję organizatorkom, dziękuję współuczestniczkom spotkania. Było genialnie. Do następnego! :)

Uczestniczki:
Roksana - dzwoneczkowa.pl
i ja - Agnieszka :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...